MACRON IMPORT EXPORT SRL.

Companie verificată

Echipa ejobs a verificat această companie. Activitatea declarată și detaliile de contact corespund informațiilor afișate aici.

Yapoga.com este un motor de cautare international, un sistem de expozitii, de reviste comerciale internationale si clasamente de produse ( toate in proces de implementare ). Proiectul nostru unic – pe o scare globala – este implementarea unui website de clasificare : asa numita Clasificare Yapoga. Am adunat deja 32 milioane de website-uri din intreaga lume. Sistemele noastre sunt afisate in 38 de limbi.

Postul : Reprezentant Yapoga.com

Descrierea postului:

Mentinerea de contacte cu firmele din tara
Participarea la promovarea tuturor actiunilor Yapoga.com
Reprezentarea Yapoga.com

Cerintele postului:

Cunostinte de comunicare in Engleza ( scris si vorbit )
Responsabilitatea actiunilor d-voastra in atingerea scopurilor
Semnarea unei declaratii de confidentialitate a datelor
Incadrarea in termene stabilite
Cunostinte de vanzare, economice, IT, studenti

Noi oferim:

O colaborare constanta
Comision la vanzari de pana la 40%
O sansa pentru auto-dezvoltare si castigare de experienta
Participarea la un consortiu international

Cei selectati vor fi contactati in termen de maxim doua saptamani de la trimiterea CV-ului