Locuri de munca

Gadspor Imobiliare

Descrierea companiei

CANDIDATUL IDEAL:

- Cunostinte de operare calculator: Ms Office, Windows; - Responsabilitate personală şi punctualitate; - Persoana organizata, analitica, atenta la detalii, dinamica si optimista; - Experienta pe piata imobiliara reprezinta un avantaj dar nu este un criteriu obligatoriu de selectie; - Abilitati deosebite de comunicare si negociere; - Putere de convingere; - Spirit puternic de echipa si antreprenorial;

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Comision de 50% cu posibilitate de negociere dupa 4 luni; - Instruire permanenta in tehnici de vanzare/negociere; - Performanta - este recunoscuta si apreciata corespunzator; - Mijloace moderne de lucru şi publicitate, logistică performantă; - Laptop, telefon, bază de date cu acces la peste 10 000 de proprietati tranzactionabile; - Publicitate la tot portofoliul de proprietati; - Contactarea clientilor si oferirea de consultanta imobiliara acestora; - Introducerea lor in baza de date; - Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare; - Pastrarea unei bune relatii cu clientii si dupa finalizarea tranzactiei;