Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 25.04.2001

Stagiu militar: da

obiectiv

Ma numesc Demeter Mátyás, am 19 ani sunt din Dambau. Am absolvit 12 clase la Liceul Teoretic "Andrei Barseanu" la profilul filologie. Am lucrat in strainatate in spania ca montator de solare, in germania la trabac tim de vara. Acum sunt la firma Rout Ston in constructii. Numarul meu de telefon este: 0729336879 E-mailul meu : matyasdemeter@yahoo.com locuiesc in Dambau str. Mare nr. 41. Am o pasiune pentru motoare. Hobbyurile mele sunt: innotul sa ma dau cu bicicleta si sporturile mai extreme. Visule meu este sa sar cu parasuta si Wingsuit flying. Imi place sa interactionez cu oameni!

Salariu: nespecificat

Oras de lucru: Arad, Baia Mare, Sibiu, Alba Iulia, Sinaia, Targu Secuiesc, Tarnaveni, Blaj, GERMANIA, Remote (de acasă)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2017 - 30.09.2018

Departament: marketing

Titlu Job: vanzator, montator , zidar

Responsabilitati:

vrau sa gasesc un job care sa ma faca sa imi placa foarte muld de acest lucru si ar fi bine sa fie si sa lucru in echila, cum ar fi montator vanzator

studii

Facultati:

2016 - prezent Liceu / Școală profesională: filologie la liceul "teoretic" andrei barseanu din tarnaveni . profesorii erau nepasatori!!

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles