Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 16.10.1992

obiectiv

Imi doresc sa lucrez intr-un mediu profesional si foarte dinamic care sa imi permita punerea in parctica a cunostiintelor acumulate, precum si oportunitatea de avansare in cadrul comapniei.

Salariu: 1.600,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Asigurari, Resurse umane / Psihologie, Marketing, Agricultura, Cercetare - dezvoltare, Achizitii, Protectia mediului, Controlul calitatii, Audit / Consultanta, Management

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.08.2015 - 31.10.2015

Departament: vanzari

Titlu Job: vanzator comerciant

Responsabilitati:

Am lucrat intr-un magazin de imbracaminte pe postul de vanzator comerciant. Am lucrat intr-o echipa foarte unita si dinamica. Mediul era placut si prietenos.

studii

Facultati:

2012 - prezent Masterat: Managementul calitatii, expertize si perotectia consumatorului la Academia de Studii Economice,Bucuresti din Bucuresti. Am terminat facultatea de Economia Agroalimentara si a Mediului tot in cadrul ASE-ului.

Premii

Voluntariat
Nov 2011 - Nov 2011: Let's do it, Romania !
In anul 2011 am participat ca voluntar in programul ''Let's do it, Romania!''. Activitatea s-a desfasurat in orasul Slatina, avand ca obiectiv colectarea si selectarea deseurilor din spatiile publice. Experienta a fost una placuta, facand parte dintr-o echipa vesela si cu mult spirit de echipa. In urma acestei experiente am realizat cat de importanta este educatia unui comportament ecologic, vizand grija si responsabilitatea fata de calitatea mediului natural.
Hobby-uri
Cititul, Make up, Intocmesc proiecte de licenta

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles