Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 28.03.1969

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:10.09.1993

Stagiu militar: da

obiectiv

Maistru instalator in constructi , tehnician intretinere cladiri ; coordonarea unei centrale termice ,mentionez ca am experinta posed calificare si autorizare clasa A SI C si am cunostinte in Cillere ,Centrale de Ventilatie, ventilo-convectorii ;statii de incendiu si hidrofor, mentenanta centre comerciale si cladiri de birouri clasa A.

Salariu: nespecificat

Beneficii: in functie de realizari si de criteriu de performanta

Departament: Constructii / Instalatii

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.10.2007 - prezent

Departament: constructii / instalatii

Titlu Job: tehnician mentenata

Responsabilitati:

Supravegherea si functionarea in parametri a tuturor utilitatilor ce deservesc fabrica ,interventi in caz de avari sau defecte,participarea la diferite lucrari de intretinere, mentinerea in stare de functionare a tuturor utilajelor ce deservesc fabrica.

studii

Facultati:

2009 - 2011 Facultate / Colegiu: Maistru Instalator in Constructi,Instalatii si Lucrari Publice la Colegiul Tehnic;Anghel Salyni din Cluj-Napoca.
1985 - 1989 Liceu: mecanic la Liceul Unirea din Cluj-Napoca.
1985 - 1987 Scoala Profesionala: prelucrator prin aschiere la Liceul Unirea din Cluj-Napoca. strungar

Premii

Calificari
Oct 2003: curs stivuitorist autorizatie

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20