Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 29.11.1968

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:26.11.2003

Stagiu militar: da

obiectiv

Doresc sa lucrez in strainatate cu un contract serios si in domeniul militar, deoarece am experienta in domeniu de aproape 20 de an si 1 misiune internatioanala sub egida EULEX.

Salariu: 4.500,00 USD / luna

Beneficii: cazare, masa, transport, echipament de protectie in conformitate cu misiunile care se vor executa si un salariu care sa inceapa de la 4000 de Euro .

Tip job: Practică / Voluntariat

Departament: Paza si protectie / Militar

Oras de lucru: STRAINATATE

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: 15.12.2010

experienta profesionala

15.06.1991 - prezent

Departament: paza si protectie / militar

Titlu Job: subofiter m.a.i

Responsabilitati:

Comandant de Grupa,
Comandant de Pluton Ordine publica,
Subofiter la secretariat documente clasificate si arhiva. ( am gestionez documente pina la nivelul de STRIC SECRET inclusiv ),
Actualmente subofiter operativ Paza obiective de importanta deosebita.

Realizari:

Am desfasurat activitatile conform fisei postului, incepind de la comandant de grupa si comandant de pluton, unde am instruit de la 7 pana la 24 oameni pentru diferite misiuni pe care le-au executat in tara, timp de 16 ani si continuand cu misiuni in tara si strainatate, dar nefiind o firma , nu pot fi socotite in bani realizarile.

studii

Facultati:

Liceul Real Uman , absolvit cu diploma de Bacalauret
student in anul III la facultatea de Drept Spiru Haret

Activitati extracurriculare

Certificat de absolvire MISIUNI INTERNATIONALE
Certificat de absolvire in specialitatea Politie Ordine Publica
Lucrez usor in echipa dar si individual, rezist la program prelungit in mediu deosebit, ma mobilizez usor la diferite misiuni si nu imi pierd concentrarea.

Premii

Certificat de absolvire in ARHIVISTICA
Diploma de absolvire pentru OPERATORI TEHNICI DE CALCUL
Curs de specializare Paza Obiective Speciale, Transporturi Speciale si de Valori
Atestat pentru FOLOSIREA FORTEI SI A ARMELOR LETALE
Atestat pentru folosirea armamentului special ( Ar 38.mm, Arma Lisa )
Medaliat in misiune internationala, si avansat in gradul urmator

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles