Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 07.12.1966

Permis conducere:  Cat.B,C, Data obtinerii:10.03.1985

Stagiu militar: da

obiectiv

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.05.2015 - prezent

Departament: constructii / instalatii

Titlu Job: sef birou constructii,productie

Responsabilitati:

masuratori;schite;situatii lucrari;comisii receptie

studii

Facultati:

2014 - 2015 Facultate / Colegiu: specialist in domeniu SSM la SC WORK EDUCATION ROMANIA SRL din constanta. cursuri de 80 de ore spacializare;
2014 - 2014 Facultate / Colegiu: manager transport rutier de marfa la autoritatea rutiera Romana din constanta.
2007 - 2011 Facultate / Colegiu: administrarea afacerilor la Universitatea libera internationala din Chisinau.
1999 - 1999 Facultate / Colegiu: diriginte santier pentru constructii grad de importanta C la inspectia de stat in constructii din constanta.
1998 - 1998 Facultate / Colegiu: diriginte de santier lucrari tehnico-edilitare de alimentare cu apa si canalizare la inspectoratul de stat in constructii din constanta.

Premii

Certificari
Aug 2010 - Jan 2014: sef coloana si sef atelier mecanic SC ASTALDI Spa ITALIA
repartizare masini pe puncte de lucru,evidenta reparatii,instruire personal pe linie de ssm si situatii de urgenta,evidenta rca,itp,rov,efectuare pontaje,
Oct 2002 - Aug 2010: sef district cladiri SC"Constructii CFR'"SA
reparatii cladiri(intretinere)idem 1996-2002
May 1996 - Oct 2002: sef district cladiri Regionala cai ferate Constanta
masuratori plan receptie,devize lucrari pe baza RPC-ului,incmire necesar de materiale,aprovizionare cu materiale,inregistrare materiale(N.I.R),bonuri de consum,inventarieri(materiale,mijloace fixe,obiecte de inventar),instruire personal pe linie de ssm si situatii de urgenta

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles