Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 19.05.1990

obiectiv

-Sa lucrez intr-un cadru care sa imi ofere intodeauna noi provocari si posibilitatea unei dezvoltari profesionale continue; - Sa activez intr-o echipa de Public Relations in cadrul careia sa imi pun in valoare competentele si cunostiintele de filologie, psihologie si comunicare; - Sa ajut institutia pe care o reprezint sa se extinda si sa castige capital de incredere, aducandu-mi aportul prin creativitate, spirit de initiativa, proiecte noi, implementarea riguroasa a acestora, professionalism, capacitate de inovare continua, construirea unor relatii furnizor – client bazate pe incredere mutuala si satisfactie;

Tip job: Full time

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.03.2009 - 17.06.2011

Departament: office / back-office / secretariat

Titlu Job: secretara

Responsabilitati:

- realizarea colactionarii si transcrierii corespondentei
- selectionarea si expedierea corespondentei si a altor documente
- asigurarea legaturilore telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei;
- primirea si transmiterea notelor telefonice;

studii

Facultati in straiatate

Universitatea de Nord, Facultatea de Nord - Limba si literature romana, Baia Mare (oct 2009 – iul 2012).
Licentiat in filologie

Activitati extracurriculare

Comunicare şi relaţionare:

-selectez căile şi mijloacele adecvate de comunicare;
-identific elementele lingvistice si strategiile atitudinale cu efect persuasiv;
-ma adaptez usor la situaţii noi şi neprevăzute;
-identific cu facilitate particularităţile individuale şi de grup ale interlocutorilor si imi adaptez comportamentul astfel incat colaborarea sa fie constructiva si prolifica;
-reusesc sa motivez persoanele din jurul meu astfel incat sa ne atingem obiectivele stabilite.

Lucrul in echipa:

-lucrez si contribui la atingerea unui set de scopuri si obiective ale echipei;
- manifest promptitudine si entuziasm in ajutarea celorlalti membri ai echipei sa gaseasca solutii si sa obtina rezultate;
-accept si ofer evaluare intr-un mod constructiv si sensibil;
- reusesc sa motivez echipa astfel incat sa obtinem impreuna rezultate excelente.

Practica pedagogica in cadrul liceelor din Baia Mare, practica incheiata cu calificativul Foarte Bine (incadrare – profesor de limba si literatura romana);

Internship Public Relations

Internship Secretariat

Premii

1. Modul psihopedagogic 1
2. Modul psihopedagogic 2

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles