de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 30.10.1969

obiectiv

De a fi in pas cu cerintele pietei muncii

Salariu: nespecificat

Beneficii: Retributie pe masura muncii si a cunotintelor acumulate

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Office / Back-office / Secretariat, Administrativ / Logistica, Paza si protectie / Militar, Turism / Hotel staff, Productie, Transport / Distributie, Achizitii, Tipografii / Edituri, Import - export

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

22.10.2002 - 18.05.2009

Departament: achizitii

Titlu Job: referent principal grad 1

Responsabilitati:

Intocmirea dosarelor de achizitii publice a contractelor de: furnizare de produse, prestari servicii si executie lucrari Elaborarea documentatiei de atribuire (fise de date; caiete de sarcini, instiintari, etc)
Transmiterea datelor catre Sistemul Electronic al Achizitiilor Publice (SEAP) si TED J.O.U.E (Jurnalul Oficial al Uniunii Europene).
Operare pe calculator si intocmirea diverselor acte din serviciu(referate de necesitate, dispozitii, borderouri, transmitere anunturi catre Monitorul Oficial al Romaniei Partea a VI-a, catre Autoritatea Nationala pentru Reglementarea si Monitorizarea Achizitiilor Publice ANRMAP)
Secretariat - diverse

Realizari:

Nenumarate realizari - castigarea multor licitatii publice cu diversi operatori economici. In urma muncii si a seriozitatii am urcat pe treptele profesionale intr-un timp foarte scurt. Am capatat multa experienta in aproape cei 7 ani de munca in domeniul achizitiilor cat si administrativ.

studii

Facultati:

1984-1988 - Liceul Industrial nr.16 Bucuresti - profil poligrafic (tipograf)
2007- 2011 - licentiat (nota 8,40) - Universitatea Spiru Haret - Facultatea Drept si Administratie Publica - Specializare Drept - zi - studii de lunga durata

Facultati in straiatate

nu

Activitati extracurriculare

Comunicativa,tenace,optimista,ordonata,spirit de echipa,sociabila, autodidacta,
Adaptabilitate rapida in/la situatii neprevazute, dezvoltarea si descoperirea de
noi cunostinte.

Premii

Curs secretar dactilograf - Casa de cultura Nicolae Balcescu
Cursuri de achizitii publice. anii 2005, 2006, 2007 certificate de absolvire-
Institutul National de Administratie
Cursuri de achizitii publice - 2008 - certificat absolvire expert achizitii publice -
OK SERVICE CORPORATION
Certificat de absolvire - specializare/perfectionare - operator introducere; validare si prelucrare date - recunoscut de Ministerul Muncii Familiei si Protectiei Sociale respectiv Ministerul Educatiei Cercetarii Tineretului si Sportului
Certificat de participare la cursul de comunicare in limba engleza - proiect cofinantat din Fondul Social European prin Programul Operational Sectorial - Dezvoltarea Resurselor Umane 2007/2013

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(incepator,incepator,incepator)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles