Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 02.01.1992

obiectiv

Sunt o persoană laborioasă, activă și disciplinată. Încerc să valorific fiecare oportunitate în așa fel încât să acumulez informații și experiențe noi, care să mă ajute să evoluez în mediul profesional.

Salariu: nespecificat

Departament: Juridic

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2013 - 30.06.2013

Departament: juridic

Titlu Job: practicantă

Responsabilitati:

Practică desfășurată în cadrul biroului notarial ,,BNP Repede Ileana, Repede Dragoș, Mesaroș Raluca”, Camera Notarilor Publici Cluj.

01.10.2012 - 31.12.2012

Practicantă în cadrul Programului de Practică Profesională ,,Ab ACADEMIA ad ADVOCATUM” , realizat în parteneriat cu Universitatea Babeș-Bolyai, Facultatea de Drept, desfășurată la organizația gazdă: ,,Miron & Partenerii - Societate Civilă Profesională de Avocați”, Baroul Cluj.

studii

Facultati:

2011 - 2016 Facultate: Drept la Universitatea Babeș - Bolyai din Cluj-Napoca.

Premii

Voluntariat
Oct 2012 - Oct 2013: Ziarul Studențesc
Membră a redacției publicației ,,Ziarul Studențesc”, proiect al Consorțiului Organizațiilor Studențești din Cluj - Napoca și OmniPass;
Sep 2008 - Sep 2010: Youth Bank
Membră a echipei Youth Bank Cluj-Napoca, un program de educație și antreprenoriat social adresat tinerilor între 15 și 21 de ani, care urmărește constituirea, promovarea și administrarea unui fond special destinat proiectelor implementate de liceeni pentru dezvoltarea comunității locale;
Certificari
Jun 2011 - Jun 2011: Certificat de competențe digitale
O bună stăpânire a instrumentelor Microsoft Office și cunoștință medie a programului Adobe Illustrator.
Certificat de competențe digitale eliberat de Liceul Teoretic ,,Nicolae Bălcescu”, Cluj - Napoca, nivelul de competență obținut ,,utilizator experimentat”.
Jan 2011 - Jan 2011: Cambridge Certicate in Advanced English
Cambridge ESOL Level 2
Certicate in ESOL International,
Certicate in Advanced English,
Council of Europe
Premii si Distinctii
Jun 2010: Premiul I - etapa națională a concursului organizat de Ministerul Educației, Cercetării și Tineretului ,,Parteneriat în educație - prezent și perspective”, secțiunea ,,Cetățenie Democratică” .

Hobby-uri
Cititul, colecționarea de accesorii și articole vestimentare vintage, recondiționarea obiectelor

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles