Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 05.07.1978

Permis conducere:  Cat.

Stagiu militar: nu

obiectiv

strungar cnc

Salariu: 2.000,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Productie

Oras de lucru: STRAINATATE

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.10.2008 - prezent

Departament: productie

Titlu Job: operator cnc ,productie ,experienta in domeniul 6ani,am lucrat si in constructii timp de 12 ani ca zugrav vopsitor si ca alpinist utilitar

Responsabilitati:

Responsabilitati:FAC SETUP
-STUDIERE DESEN INAITE DE A INCEPE REGLAREA MASINII
-VERIFIC PROGRAMUL DUPA CARE IL PUN PE MASINA
-VERIFIC LISTA DE SCULE SI SCULELORARE SINT PE MASINA
-FAC GEOMETRIE LA SCULE SI RULEZ PROGRAMUL SI DAU CORECTII LA SCULE
-LA FINAL DE SETAP MASOR PIESA SI TREC COTELE IN CAIETUL DE SETUP DUPA CARE DAU DRUMUL LA PRODUCTIE
-LUCREZ PE TIPUL DE MASINA PUMA 400 SI PUMA 480
-FACEM MATRITE PENTRU FABRICI DE STICLA DIN FONTA SI BRONZ
-PROGRAMUL CERE SE LUCREAZA PE MASINI ESTE TIP FANUC SI PROGRAM Siemens
-MASURATORILE SE FAC CU MICROMETRE DE INTERIOR SI EXTERIOR CU SUBLERE SI APARATURA SPECIALA DE MASURAT ANUME DIMET PENTRU MASURATORI MAI STRINSE
-COTELE DE MASURARE AU TOLERENTE DE LA 0.02 PINA LA 0.2MM DAR AVEM SI COTE TOLERATE NUMI PINA LA 0.02MM
-MASINILE PE CERE LUCREZ ACUM SINT PUMA 400 DAR AM LUCRAT SI PE Ggildemeister CNC SI PUMA 320 CU PROGRAM FANUT TOATE TIPURILE DE MASINI . MASINA PE CRE LUCREZ ESTE IN DOUA AXE : AXA X SI AXA Z

studii

Facultati:

1994 - 1998 Liceu: strungar la liceul industrial nicolina iasi din iasi.

Premii

Hobby-uri
Imi place tenisul

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles