Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 20.04.1980

obiectiv

- ascensiunea pe plan profesional - munca intr-un colectiv unit, echilibrat si bazat pe comunicare

Beneficii:  - salariu motivant - bonuri de masa

Tip job: Full time

Departament: Relatii publice, Office / Back-office / Secretariat, Relatii clienti / Call center, Financiar / Contabilitate

Oras de lucru: Bucuresti, Ilfov

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.03.2005 - prezent

Departament: financiar / contabilitate

Titlu Job: operator calculator

Responsabilitati:

- participarea activa la procesul de distributie, prin realizarea si operarea de facturi;
- evidenta incasarilor si urmarirea debitelor;
- mentinerea relatiilor de colaborare cu clientii existenti;
- gestionarea completa a tuturor comenzilor primite si onorarea acestora;
- urmarirea si mentinerea evidentei stocului la zi;
- contabilitate primara ( intocmire registru de casa, note de receptie, fise de magazie, operare chitante in programul de contabilitate)
- intocmirea de rapoarte privind departamentul de vanzari.

20.04.2004 - 01.01.2005

- contabilitate primara;
- realizarea si operarea de facturi si avize;
- urmarirea debitelor si operarea incasarilor;
- urmarirea si mentinerea la zi a stocurilor;
- mentinerea relatiilor de colaborare cu clientii existenti.

studii

Facultati:

- Facultatea de Stiinte Juridice si Administrative din cadrul Universitatii Dimitrie Cantemir - licentiata in 2003;
- Scoala Normala Elena Cuza - promotia 1995 - 1999.

Premii

Curs de operare calculator electronic si retele (International Computer School ) absolvit in 2004

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20