Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 02.06.1986

Permis conducere:  Cat.B,C,E, Data obtinerii:12.09.2004

Stagiu militar: nu

obiectiv

-disponibilitate de a invata lucruri noi , sansa de a realiza ceva -cunoasterea unor persoane noi , integrarea intr-un nou colectiv si munca in echipa -sa ajut la bunul mers al lucrurilor si al organizarii in firma

Salariu: 150,00 USD / luna

Beneficii: - pachet salarial motivant - bonuri de masa - bonusuri in functie de realizari - mediu de lucru dinamic, program flexibil; - sanse reale de promovare in cadrul firmei si al grupului

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Publicitate, Internet / e-Commerce, Transport / Distributie, Achizitii, IT Hardware

Oras de lucru: Baia Mare

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: 23.05.2007

experienta profesionala

15.11.2006 - 22.01.2007

Departament: petrol / gaze

Titlu Job: muncitor calificat

Responsabilitati:

sa asigur bunul mers al lucrurilor,sa supraveghez pompele,sa preiau marfa cand aceasta sosea , sa descarc camioanele cu combustibil si sa fac nota de receptie s.a.

studii

Facultati:

Grup Scolar C.D.Nenitescu Baia Mare/Universitatea de Nord Baia Mare An II

Activitati extracurriculare

-persoana comunicativa si deschisa
-cu o mare capacitate de adaptare in orice situatii
-o persoana sociabila
-sunt o persoana receptiva

Premii

Atestat in domeniul : Tehnician-electronist

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles