Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 08.06.1971

Stagiu militar: da

obiectiv

sudor mig-mag,sudor electric,productie hale metalice,productie masini,utilaje,instalatii

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time, Proiect / Sezonier

Departament: Productie, Auto / Echipamente, Naval / Aeronautic

Oras de lucru: STRAINATATE

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: 02.01.2017

experienta profesionala

01.03.1989 - prezent

Departament: productie

Titlu Job: muncitor

Responsabilitati:

lucrari de sudura la teava ol pentru instalatii de apa si gaz,instalatii de incalzire ,centrale termice si cazane,instalatii de stingere incendii cu sprinclere si statii de pompare apa.Lucrari de confectie metalica ,sudura mig-mag cu sarma plina si tubulara la hale metalice si constructii metalice.

studii

Facultati:

1987 - 1989 Scoala Profesionala: sudor electric si autogen la scoala profesionala nr 8 din pitesti. liceul Zinca Golescu din Pitesti profil mecanic, invatamant seral

Premii

Calificari
Mar 2015: macaragiu pod rulant cu comanda de la sol sau telecomanda ,cat E

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20