de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 10.08.1996

obiectiv

Proaspătă absolventă aflată la început de drum, într-o dezvoltare continua, doresc să încep să îmi conturez viitorul atât pe plan profesional cât și pe plan personal. Iubesc frumosul și sunt deschisă să învăț lucruri noi și de folos pentru formarea mea profesională de la fiecare om cu care interacționez. Doresc sa lucrez inconjurata de oameni sociabili si prietenosi. Intentionez sa îndeplinesc cu dedicare cerintele postului.

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Resurse umane / Psihologie, Office / Back-office / Secretariat

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Fara experienta

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2018 - 31.10.2018

Departament: altele

Titlu Job: menajera

Responsabilitati:

Îngrijirea și întreținerea zilnică a camerelor de hotel.
Rezolvarea sarcinilor într-o anumită perioadă de timp.

studii

Facultati:

2016 - 2019 Facultate: Psihologie la Facultatea de Psihologie si Stiinte ale Educatiei din Cluj-Napoca. Diploma de licență
2011 - 2015 Liceu / Școală profesională: profil uman la Liceul ,,Stefan Demetrescu" din Bucuresti. Diplomă de bacalaureat

Premii

Certificari
Jun 2019: Certificat de competente lingvistice
Limba engleză, nivel B1
Voluntariat
Oct 2018 - Feb 2019: Practică Cabinet de testare psihologică, Suceava
• Anamneză, administrare și interpretare a probelor psihologice în vederea obținerii atestatelor rutiere și feroviare
Nov 2017 - May 2018: Practică Clinica Vital Team, Cluj-Napoca
• Administrare, cotare și interpretarea rezultatelor diverselor instrumente psihologice
Jun 2016: Voluntar Ziua Interacțiune Om- Animal
• Responsabilă de turul ghidat al facultății de medicină veterinară
• Organizare și asistență în cadrul diverselor standuri
• Asistarea activităților ce implicau interacțiune cu cai
Hobby-uri
Calatorii, Ciclism, Muzica, Gatit

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles