Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Daca sunteti firma si doriti sa contactati candidatul de mai jos, trimiteti-ne aceasta cerere la [email protected], alaturi de linkul catre aceasta pagina.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 10.02.1961

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:15.03.1993

Stagiu militar: da

obiectiv

Manager proiect /sef de santier- constructii,civile si industriale,investitii

Salariu: 1.200,00 USD / luna

Beneficii: masina de servici;telefon

Tip job: Full time

Departament: Altele, Constructii / Instalatii, Administrativ / Logistica, Productie, Inginerie, Protectia muncii, Proiectare civila / industriala

Oras de lucru: Sibiu, STRAINATATE, Medias, Sebes

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.08.2008 - prezent

Departament: constructii / instalatii

Titlu Job: manager proiect

Responsabilitati:

-organizarea executiei pe baza documentatiei de executie,stabilirea termenelor si graficelor de indeplinire a termenelor,
-intocmirea tuturor documentelor necesare cartii constructiei capitolul B,ce reprezinta obligatiile constructorului.
-urmarirea calitativa de executie a constructiei.
-organizarea si urmarirea respectarii legislatiei cu privire la normele de sanatate in munca.
-urmarirea incadrarii lucrarii in consumurile de materiale,manopera,utilaj,transport.
-realizare interfata intre beneficiar si conducerea firmei.
-relationare intre beneficiar,proiectant si terte persoane juridice participante la executia constructiei
-relationare cu serviciile proprii ,tehnic-productie si contabilitate pentru editarea si incasarea cantitatilor de lucrari efectuate

Realizari:

-La lucrarea de Reabilitare Hotel Continental Forum Sibiu,am coordonat lucrari efectuate de peste 150 muncitori in constructii,instalatii , subantreprenori,etc.cu ajutorul a trei ingineri si conducatori de firme, repartizati pe diferite fronturi de lucru.
-La lucrarea Ansamblului Rezidential Therezianum Sibiu ( constructie a trei blocuri S+P+4E+M) am coordonat lucrarile cu ajutorul unui inginer-sef santier,a peste zece subantreprize si peste 40 muncitori din firma.

studii

Activitati extracurriculare

simt practic,receptiv la stimulii de buna executie

Premii

-Principii de baza ale prelucrarii automate a datelor cu MS-Dos si Windows - an 1994
-Specializare Manager de proiect - 74 ore - an 2008

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles