Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 21.04.1997

obiectiv

Salariu: 2.000,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Relatii publice, Marketing, Publicitate

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.03.2016 - 31.07.2017

Departament: vanzari

Titlu Job: manager

Responsabilitati:

Practica in cadrul Facultatii de Administratie si Afaceri in cadrul Universitatii din Bucuresti , specializare in Marketing , care s-a prelungit platit .

studii

Facultati:

2015 - 2018 Facultate: Marketing la Universitatea din Bucuresti din Bucuresti.
2011 - 2015 Liceu / Școală profesională: Matematica-Informatica la Liceul Bilingv Miguel de Cervantes din Bucuresti.

Premii

Proiecte
Apr 2018 - Apr 2018: REF
Un alt proiect la care am luat parte , tot in Italia , a fost finantat de REF si a avut ca tema rasismul .
Feb 2018 - Feb 2018: Fundatia Zamolxes
Al doilea proiect finantat Erasmus Plus a avut loc in Luxembourg , tema a fost incluziunea sociala .
Nov 2017 - Nov 2017: Fundatia Zamolxes
Am avut oportunitatea datorita facultatii sa fac parte din proiecte finantate Erasmus Plus . Primul proiect a fost tinut in Italia , si a avut ca tema "E-skills" ( cum sa folosim tehnologia in folosul nostru ) .
Voluntariat
Sep 2017 - Jun 2018: Asociatia CEDO
In cadrul proiectului "Youth-First" am contribuit ca si mentor a 5 liceeni din liceul Marin Preda . Scopul proiectului a fost sa-i indrumam catre invatamantul superior prin conversatii si vizite a unor locatii de interes personal / educational ; aceste intalniri au fost programate saptamanal .

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles