Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 27.07.1991

obiectiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2014 - 30.09.2015

Departament: alimentatie / horeca

Titlu Job: lucrator comercial

Responsabilitati:

promovare și vânzarea produselor

01.03.2011 - 31.10.2011

Departament: vanzari

Titlu Job: lucrător comercial

responsabil raion

studii

Facultati:

2015 - prezent Masterat: Gastronomie, Nutritie și Dietetică Alimentară la Facultatea de Științe și Tehnologie Alimentară din Cluj Napoca.
2012 - 2015 Facultate: Nutriție și Dietică la Facultatea de Educație Fizică și Sport din Suceava.
2010 - 2014 Facultate: Ingineria Produselor Alimentare la Facultatea de Inginerie Alimentară din Suceava.
2006 - 2010 Liceu / Școală profesională: Tehnician în Instalații Electrice la Grup Școlar nr 1 din Câmpulung Moldovenesc.

Premii

Premii si Distinctii
Aug 2014: Premiu de popularitate internaţională la concursul „Inovativa” 2014 Oradea

Jun 2014: Premiu pentru „cel mai bun concept de marketing” din cadrul concursului „Ecothrofelia” 2014 Miercurea Ciuc

Jun 2014: Locul 2 la concursul naţional „Ecothrofelia” 2014 Miercurea Ciuc

Apr 2014: Locul 3 la concursul local „Ecothrolelia” 2014 Suceava

Voluntariat
Sep 2010 - Sep 2015: A.S.U.S. Asociația Studenților din Universitatea Suceava
2011-2013 Vicepreședinte Educațional
În decursul anilor de voluntariat am organizat şi coordonat următoarele proiecte
ZILELE SI NOPŢILE STUDENŢEŞTI USV- 2011, 1012, 1013, 2014
BALUL BOBOCILOR USV -2010,2011, 2012,2013, 2014
CAMPANIA DE ALEGERE A STUDENŢILOR REPREZENTANŢI- 2011,2012,2013, 2014
GALA PROFESORULUI BOLOGNA -2011,2012,2013
UNIVERSITATEA DE VARĂ SUCEAVA- 2013
RECRUTARE ASUS- 2010,2011,2012,2013,2014
SĂPTĂMÂNA BOBOCULUI USV- 2014
Participarea la Adunarea Generală a Alienţei Naţionale a Organizaţiilor Studenţeşti din România ANOSR în perioada 2010 2014 dar şi la diferite proiecte naţionale ale ANOSR

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles