Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 12.03.1970

Stagiu militar: da

obiectiv

Lucrurile bine făcute, se pot realiza numai prin comunicare, prin dialog, ajungând la o înțelegere și la o performanta profesionala, ambianță plăcută intr-un anumit domeniu de activitate la care ai optat.

Salariu: 1.800,00 USD / luna

Tip job: Part time, Full time

Departament: Relatii publice, Altele, Educatie / Training / Arte, Functii publice, Banci, Alimentatie / HoReCa, Audit / Consultanta, Personal calificat

Oras de lucru: Deva

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.12.2007 - prezent

Departament: alimentatie / horeca

Titlu Job: lucrător comercial

Responsabilitati:

expunerea zilnică a mărfurilor în zona de vânzare, respect termenii de expirare a mărfurilor expuse, după principiul first expire-first out,
respect condițiile de depozitare ( temperatura, umiditate, lumină, etc.)
verific zilnic etichetele la raft
verific zilnic etichetele produselor marcă proprie
efectuez recepția mărfurilor control zilnic a termenilor de valabilitate
tot ce se leagă pt o bună comunicare între colegi și clienți

studii

Facultati:

2013 - 2013 Liceu / Școală profesională: Lucrător Comercial la Fundația Mara din Petroșani. comunicarea cu colegii și clienți, tot ce se leagă și are legătură cu comerțul mărfurilor perisabile și nu numai
1984 - 1988 Liceu / Școală profesională: M P.G. la Liceul industrial din Deva. mine, petrolul geologie

nu sunt

Premii

Calificari
Jan 2013: fundația Mara

Hobby-uri
pescar sportiv, drumeții

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles