Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 20.03.1980

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:20.03.1998

obiectiv

Departament: Grafica / Webdesign / DTP

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.2004 - 31.12.2009

Departament: grafica / webdesign / dtp

Titlu Job: jurnalist investigatii

Responsabilitati:

Am o experienta de sase ani in presa scrisa. In tot acest timp, am publicat materiale de presa din domeniul "Justitie", mai exact, evenimente la zi, exclusivitati, precum si anchete jurnalistice personale. Cea mai importanta responsabilitate a mea este sa monitorizez tot ceea ce se petrece in institutii cum ar fi -Consiliul Superior al Magistraturii, Directia Nationala Anticoruptie, Ministerul Justitiei, Parchetul General, Ministerul Internelor si Reformei Administrative, toate instantele si toate parchetele din Bucuresti - sa strang informatiile corect si sa le redactez. mapa mea de presa intrati pe google.ro si introduceti numele meu RAMONA LICA

Realizari:

AM AVUT ARTICOLE EXCLUSIVE SI ANCHETE CARE A RIDICAT MULT TIRAJUL ZIARELOR VANDUTE SI CITITE.

studii

Activitati extracurriculare

SUNT DINAMICA, SPONTANA, UN MARE SIMT DE OBSERVATIE, PRAGMATICA, SUNT O BUNA ORGANIZATOARE.
PANA MI-AM TERMINAT FACULTATEA, TIMP DE PATRU ANI, AM LUCRAT LA UN BIROU DE AVOCATURA, FARA BANI, PT A CAPATA EXPERIENTA.

Premii

CURSURI DE MODERATOR TV

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(mediu,mediu,mediu)

franceză(mediu,mediu,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles