Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 27.09.1998

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:10.01.2017

obiectiv

Sunt o persoană organizată, muncitoare și pe care te poți baza în orice circumstanțe. Sunt capabilă să lucrez foarte bine într-o echipă, dar și pe cont propriu și mă adaptez rapid la diferite situații. Sunt dornică să mă dezvolt și să-mi îmbunătățesc abilitățile IT, primind noi provocări.

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time, Internship / Voluntariat

Departament: IT Software, IT Hardware

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani), Fara experienta

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2020 - 30.09.2020

Departament: it software

Titlu Job: software developer - internship

Responsabilitati:

Principalele activități și responsabilități au fost:
- Dezvoltarea proiectelor bazate pe machine learning
- Determinați baze de date adecvate
- Scrierea și implementarea codurilor eficiente
- Colaborarea îndeaproape cu alți dezvoltatori

studii

Facultati:

2017 - prezent Facultate: Facultatea de Inginerie in Limbi Straine - Calculatoare si Tehnologia Informatiei la Universitatea Politehnica Bucuresti din Bucuresti.

Premii

Proiecte
May 2021 - May 2021: Sesiunea de comunicări științifice

May 2018 - May 2018: Sesiunea de comunicări științifice

Feb 2016 - Jun 2016: Future Young Entrepreneurs

Mar 2015 - Jun 2015: International Online StartUp Festival

Certificari
Oct 2017 - Jun 2020: PROGRAM DE STUDIU PSIHOPEDAGOGIC, NIVELUL I
Principalele materii studiate au fost:
- Managementul clasei elevilor
- Psihologia educației
- Instruire asistată de calculator

Am participat la practica pedagogică organizata în învățământul preuniversitar.
May 2016 - May 2016: Cambridge English: Advanced
Am obtinut calificativul C1 la examenul de engleza Cambridge English Advanced (CAE).
Mar 2016 - Mar 2016: GOETHE-ZERIFIKAT B1

Mar 2014 - Mar 2014: GOETHE-ZERTIFIKAT A2

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles