Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Daca sunteti firma si doriti sa contactati candidatul de mai jos, trimiteti-ne aceasta cerere la [email protected], alaturi de linkul catre aceasta pagina.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 09.04.1995

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:17.09.2015

obiectiv

Sunt o persoana persuasivă, îmi doresc o cariera în vânzari, învăț repede și mă adaptez ușor în mediile și situațiile noi. Sunt capabilă să îmi fac cu ușurință relații bune de colaborare cu clienții. Sunt abloslventă a Facultății de Medicină Veterinară București, promoția 2020. Timp de 3 ani am lucrat la firma CATSHOP STORE & SERVICES , în ultimii 2 ani ocupând pozitia de reprezentant vânzări pe sectorul de petshop. În acești ani am dobandit o experiență vastă în ceea ce privește stategiile de vanzare, de negociere, formarea portofoliului de clienți și înțelegerea nevoilor acestora, fidelizându-i atât pe partea de petshop și farmacie, cât și pe cea de servicii.

Salariu: 3.000,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Medicina veterinara

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.2018 - prezent

Departament: vanzari

Titlu Job: reprezentant vanzari

Responsabilitati:

- ofertarea produselor din portofoliul firmei catre potentialii clienti
- promovarea produselor noi
- incheierea contractelor cu furnizorii
- aprovizionare si gestiune stoc
- inventariere
- negocierea discount-urilor si a termenelor de plata
- emiterea facturilor
- urmarirea incasarii facturilor
- intocmirea zilnica a registrului de casa
- livrarea produselor cu regim special de transport
- aducerea de clienti noi
- prospectarea pietei in vederea gasirii potentialilor clienti
- oferirea suportului in actiunile de promovare a produselor si serviciilor firmei

studii

Facultati:

2014 - 2020 Facultate: Medicina Veterinara la Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti din Bucuresti.

Premii

Hobby-uri
pictura, canto, chitara

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles