Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 10.07.1987

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:01.09.2005

obiectiv

Acumulare de noi cunoștințe, punerea în practică a celor acumulate, respectarea termenelor, îndeplinirea cu succes a obiectivelor propuse, dezvoltare profesională, perfecționare continuă.

Salariu: 1.000,00 USD / luna

Beneficii: bonuri de masa, salariu decent, si prime dupa merit

Departament: Farmacie, Educatie / Training / Arte, Cercetare - dezvoltare, Inginerie, Protectia mediului, Chimie / Biochimie, Controlul calitatii, Petrol / Gaze, Banci, Audit / Consultanta

Oras de lucru: Ploiesti, Targoviste, Breaza, Campina, Sinaia, Predeal, Moreni

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2011 - 01.09.2014

Departament: chimie / biochimie

Titlu Job: inginer chimist

Responsabilitati:

RESPONSABILITATI DE INGINER

01.10.2009 - 24.10.2010

Titlu Job: laborant

01.07.2009 - 26.08.2009

Departament: inginerie

Titlu Job: inginer

Supraveghere statie de tratare si laborator de analize pentru calitatea apei.

studii

Facultati:

2012 - prezent Doctorat: Inginerie Chimica la Scoala Doctorala din cadrul Universitatii Politehnica Bucuresti din Bucuresti.
2010 - 2012 Masterat: Ingineria Mediului la Univesristatea Polithnica Bucuresti Facultatea De Chimie Aplicata SI Stiita Materialelor din Bucuresti.
2006 - 2010 Facultate / Colegiu: Inginerie Chimica la Universitatea Politehnica Bucuresti Facultatea De Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor din Bucuresti.

Premii

CURS---Fundamentals of Environmental Chemistry and Engineering - Transformation and Fate of Contaminants in Natural and Engineered Systems
MICHIGAN STATE UNIVERSITY

Sesiunea de Comunicări Ştiinţifice Studenţeşti 2010, Valorificarea deşeurilor celulozice prin compostare, Menţiune

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

franceză(mediu,mediu,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20