Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 05.10.1976

Permis conducere:  Cat.C, Data obtinerii:01.05.1994

Stagiu militar: nu

obiectiv

Departament: Achizitii

Oras de lucru: Timisoara

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.05.2009 - 01.05.2011

Departament: vanzari

Titlu Job: inginer

Responsabilitati:

- promovarea si vanzarea produselor companiei
- intocmire oferte si consilierea clientilor
- servicii de asistenta postvanzare

01.04.2001 - 01.05.2009

Departament: achizitii

-identificarea necesarului de materiale pentru lucrările in execuţie;
- lansarea de cerere de oferta si selectarea ofertelor
-negocierea cu furnizorii a preţului si a termenelor de livrare;
-lansarea comenzilor si urmărirea lor pana la finalizare;
-receptionarea materialelor din punct de vedere calitativ si cantitativ;
-depozitarea materialelor in depozitele firmei sau depozitele şantierelor pana la punerea in opera a acestora;
-trimiterea materialelor pe şantiere la momentul oportun

studii

Facultati:

1996-2001 UNIVERSITATE POLITEHNICA TIMISOARA - Facultatea de Hidrotehnica;profil Inginer îmbunătăţiri Funciare si Dezvoltare Rurala
1991-1995 Liceul „Henri Coanda"

Cursuri:
- Curs de specialitate privind calitatea si proprietăţile materialelor de finisaj organizat de Weber România 2004
- Curs de specialitate privind calitatea si proprietăţilor materialelor hidroizolatoare organizate de Isover 2005
- Curs AutoCad 2009

Activitati extracurriculare

2007-prezent - Actiuni de voluntariat în cadrul Asociatiei de Asistenta Sociala Diaconia „Pogorârea Duhului Sfânt", Timisoara

Experienta în lucrul cu oamenii; fire sociabila, deschisa;

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles