Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 20.06.1974

Permis conducere:  Cat.B,C, Data obtinerii:10.02.1999

Stagiu militar: da

obiectiv

obtinerea unui post in care sa-mi pun in practica cunostintele acumulate

Salariu: 500,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica, Productie, Prelucrarea lemnului / PVC

Oras de lucru: Radauti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

24.10.2010 - 24.10.2010

Departament: constructii / instalatii

Titlu Job: functionar administrativ

Responsabilitati:

RASPUN DE PROGRAMARILE LUCRARILOR PE FIECARE ZI , DE NECESARUL DE MATERIALE SI ECHIPAMENTE PE FIECARE LUCRARE IN PARTE , PRECUM SI DE NECESRUL DE PERSONAL

Realizari:

AM CONDUS O ECHIPA DE 15 OAMENI , SI CA ADMINISTRATOR LA SC BUCOVINA -TEX SRL AM RASPUNS DE TOATE SITUATIILE NEPREVAZUTE, DE NECESARUL DE MATERIALE PT INTRETINEREA UTILAZELOR, A ECHIPAMENTELOR DIN DOTARE SI DE TOT CE RASPUNDEA DE ACTIVITATEA ZILNICA A FIRMEI

studii

Activitati extracurriculare

in perioada 1998-2001 am activat ca padurar in cadrul OCOLULUI SILVIC ADANCATA unde am avut gestiune in primire -ca fost administrator la sc BUCOVINA TEX srl am avut prilejul sa lucrez in echipa si sa imi pun in practica calitatile de bun organizator ,si de comunicare cu colectivul pe care il conduceam (perioada 2003 -2005) -in perioada 2005 -2007 am fost tehnician silvic la SC OLMARCO SRL unde am raspuns de tot fluxul tehnolohic al culturii ciupercii champihnion , precum si de administrarea materialelor necesare productiei si de relatiile cu unii parteneri privind desfacerea productiei -in perioada 2007 -2009 functionar administrativ la SC OLMARCO SRL unde am raspundeam de relatiile cu partenerii de afaceri - in prezent functionar administrativ la SC COMIRA SRL societate care are ca obiect de activitate constructii civile si amenajari interioare

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles