Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 08.01.1970

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:10.03.1999

Stagiu militar: da

obiectiv

mentenanta sisteme electrice in domeniile alese

Salariu: nespecificat

Beneficii: beneficii in functie de munca prestata,bonuri de masa

Tip job: Full time

Departament: Constructii / Instalatii, Service / Reparatii

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.08.2011 - prezent

Departament: productie

Titlu Job: electrician autorizat anre gr ii b

Responsabilitati:

am executat instalatia de forta si comanda la o moara de cereale de 30t/24h

01.04.1990 - 05.05.2010

Titlu Job: electrician mentenanta

intretinere inst electrice joasa tensiune si medie tensiune

Realizari:

am fost detasat in cateva sectii care functionau defectuos reusind sa le aduc la pretentiile sefilor ierarhici

studii

Facultati:

1984 - 1988 Liceu: electromecanic la liceul industrial de marina din Giurgiu.

Facultati in straiatate

Activitati extracurriculare

- Spirit de echipa
- Pot face fata provocarilor
- Lucrez foarte bine si pe cont propriu
- Capacitate de a invata foarte repede

Premii

- Curs :-EL7- Perfectionare electronistilor din laboratoarele PRAM
- Certificat : Electromecanic naval
- Curs : Conducere defensiva (instructor : Titi Aur)
-Curs:EL4-Pregatire pentru autorizarea electricienilor(gradul1 si gradul2)
-Curs:INITIERE IN FOLOSIREA CALCULATORULUI
-Autorizatie electrician ANRE gradul 2B

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20