Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 21.09.1963

Stagiu militar: da

obiectiv

Nume: Muşat Prenume: Gheorghe Adresa: STR. I.C. Brătianu, Nr. 92, Bl. SR 7, SCA,Ap. 4, Constanţa Naţionalitate: Romana Data Naşterii: 21.09.1963 Locul Naşterii: Constanta Studii: Sc Gen. Nr. 5 Constanta Liceul Industrial Nr.3 Constanţa Profil Electrotehnic Diploma De Bacalaureat Curs de calificare la locul de munca, cu durata de 12 luni, la UJECOOP Constanta in meseria de depanator Radio si Magnetofoane Experienţa Profesionala: -Electrician la: Fabrica de Azot-oxigen din cadrul S.C. Energia S.A din anul 1987-2006. -BEST MEDIA GROUP S.R.L –2006- 07/2007.08/2007 pana in prezent la REAL HYPERMARKET CONSTANTA preluat de Auchan SRL ROMANIA.Caracterizare: Capacitate si dorinţa de lucru in cadrul unei echipe, punctualitate si colectivitate. -2013-pana in prezent tehnician Auchan Romania. Tel contact: 0770361303

Salariu: 500,00 USD / luna

Beneficii:  ore suplimentare,tichete de masa si daca se poate transport gratuit

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica, Paza si protectie / Militar, Productie, Protectia mediului, Protectia muncii, Controlul calitatii, Alimentatie / HoReCa, Auto / Echipamente

Oras de lucru: Constanta

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.08.2007 - prezent

Departament: altele

Titlu Job: electrician

Responsabilitati:

electrician intretinere utilaje(ex CENTRALA DE FRIG,CENTRALA TERMICA,UZINE DE VENTILATIE,VITRLNE FRIGORIFICE SI CONGELATOARE,INSTALATII ELECTRICE)PLUS PARTEA DE VANZARE CONFECTIONAT RAFTURI ALIMENTATE CU TENSIUNE ELECTRICA ACOLO UNDE ESTE CAZUL.
realizarile mele sunt repararea unor utilaje fara a mai fii nevoie de firma de service scutind transport manopera tv-a cazare,la fel si cu zugravirea spatiilor de vanzare amenajarea de iluminat special si multe altele.
Dascălu MarianSEF DE ATELIER INTRETINERE
bonuri de masa transport gratuit plata orelor suplimentare

studii

Activitati extracurriculare

Aptitudini organizatorice-sunt foarte rapid in decizii pentru rezolvarea anumitor probleme tehnice,spirit de echipa,altruist,serios si posibilitatea de a invata,profesa si avansa.Lucrand intr-un hypermarket pe langa meseria de electrician mai lucrez si alte meserii precum instalator sanitar,mecanic utilaje,lacatus etc.

Premii

Curs de calificare la locul de munca cu durata de 12 luni din cadrul CENTROCOOP,UJECOOP Constanta cu certificat de absolvire in meseria de depanator radio si magnetofoane. Certificat de absolvire in programul de perfectionare ca servant pompier organizat de S.C.SARMIS-COLUMNA SRL.

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles