Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 20.09.1982

Stagiu militar: da

obiectiv

Salariu: 2.200,00 USD / luna

Tip job: Full time

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.11.2001 - prezent

Departament: specialisti / tehnicieni

Titlu Job: electrician

Responsabilitati:

Ma numesc Pop Cosmin si lucrez de 16 ani in domeniul electric,din care 12 ani intretinere utilaje ind. la urm. firme ca [Armatura sa -4 ani,sc Betak zincare termica-8 ani si Ecolor in prezent]si 4 ani am lucrat in productie de tablouri electrice la firma Electroalfa filiala Cluj.In decursul acestor 16 ani jumate,de munca profesionala am deprins o experienta destul de mare in domeniul automatizarilor electrice cum ar fi[motoare electrice legate in stea,in triunghi sau stea-triunghi,comandate de contactoare,convertizoare sau softstartere,relee intermediare ,relee de timp,relee de safety,butoane,limitatoare,senzori inductivi,capacitivi,optici ,magnetici si altele din aceasta industrie a utilajelor]In continuare as dori sa muncesc tot in acest domeniu.Cei interesati ma pot contacta la nr. de tel 0742722628.Va multumesc.

studii

Facultati:

1997 - 2001 Liceu / Școală profesională: electromecanic la Liceul ind. Tehnofrig din Cluj- Napoca.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles