Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 13.08.1988

obiectiv

Departament: Resurse umane / Psihologie, Relatii publice, Office / Back-office / Secretariat, Altele, Educatie / Training / Arte, ONG / Voluntariat, Turism / Hotel staff, Merchandising / Promoteri, Controlul calitatii

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2010 - 31.08.2012

Departament: educatie / training / arte

Titlu Job: educatoare

Responsabilitati:

Pregatirea activitatilor instructiv educative,supravegherea copiilor,educarea copiilor.

studii

Activitati extracurriculare

Competente profesionale:
Cunoașterea ,aplicarea și interpretarea instrumentelor psihologice;
Inițierea,implementarea și evaluarea programelor individualizate de învățare;
Predarea științelor sociale;
Analiza muncii și proiectarea fișelor de post;
Evaluarea performanțelor profesionale ale personalului dintr-o organizație

Competenţe şi abilităţi sociale:
Relaționarea cu copiii,obținută ca urmare a experienței de educatoare,bună capacitate de comunicare,spirit de echipă bine dezvoltat,obiectivitate și exigență,competiție,analiză și diagnoză dobândite ca urmare a activităților practice din cadrul facultății și masterului,flexibilitate,adeptă a perfecționării continue.

Competenţe şi aptitudini organizatorice:
Planificarea,coordonarea și controlul activităților realizate cu copii obținute din experiența de educatoare,leadership,managementul situațiilor de criză,analiză critică,utilizarea eficientă a timpului de muncă,monitorizare,adaptare rapidă la circumstanțe,organizarea sistemului informațional și al contactelor(întâlniri de lucru,conferințe).

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles