Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 23.07.1955

obiectiv

Aportar mi experiencia de 28 de ani in alta tara la conditiile actuale ale Romaniei

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica, Achizitii

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.05.2018 - 31.08.2018

Departament: vanzari

Titlu Job: economist

Responsabilitati:

Gestionarea activitatii firmei

studii

Facultati:

1975 - 1979 Facultate: Economia Industriei, Transporturilor si Constructiilor la Academia de Stiinte Economice din Bucuresti. 1979-1983 desfacere si marketing - Industria Quimica- Bucuresti
1983-1984 aprovizionare - Aerofina -Bucuresti
1984-1987 control financiar intern- Centrala Bumbacului-Bucuresti
1988-1989 manager Restaurant Weekend- Caracas - Venezuela
1990-2016 productor-manager Imawari Films- Caracas -Venezuela compania de audiovizuale (spoturi publicitare, documentare, audiovizuale pentru prezentarea companiilor, programe TV)

Premii

Proiecte
Sep 2011 - Jan 2014: proiect audio-vizual de 15 documentare de 30 de minute fiecare, realizat in Venezuela . despre mediul inconjurator, incalzirea globala si importanta apei

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles