Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Daca sunteti firma si doriti sa contactati candidatul de mai jos, trimiteti-ne aceasta cerere la [email protected], alaturi de linkul catre aceasta pagina.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 08.05.1968

Stagiu militar: da

obiectiv

Doresc tot timpul sa fiu la zi cu ultimele descoperiri din domeniul electric si mai ales al automatizarilor si a sistemelor speciale de curenti slabi.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time

Departament: Constructii / Instalatii

Oras de lucru: Baia Mare

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.02.2013 - prezent

Departament: administrativ / logistica

Titlu Job: director

Responsabilitati:

-Conduce intreaga activitate de proiectare si excutie a lucrarilor si raspunde de realizarea lucrarilor conform contractelor si caietelor de sarcini, a prescriptiilor si instructiunilor in vigoare.
- Asigura interfata cu clientii
-Verifica calitatea lucrarilor executate de personalul din subordine.
-Organizeaza si verifica activitatea personalului din subordine.
-Intocmeste programul de lucrari.
-Intocmeste necesarul de materiale pentru lucrarile aflate in executie.
-Intocmeste graficul de executie al lucrarii.
-Intocmeste programul de executie si control.
-Elaborare documentatie pt licitatii
-Participarea la sedintele de avizare lucrari
-Realizarea situatiei de lucrari-partiala si finala
-Participarea la receptia lucrarilor executate
-Raspunde de instruirea personalului din subordine privind cunoasterea si aplicarea cerintelor sistemului de management al calitatii si SSM.
-Propune actiuni corective si/sau preventive eliminarea cauzelor neconformitatilor identificate sau imbunatatirea SMC.
-Efectueaza controale pentru verificarea modului in care sunt respectate prevederile sistemului de management al calitatii.
-Asigura eliminarea neconformitatilor la lucrarile executate sau aflate in garantie. Stabileste cauzele, persoanele raspunzatoare pentru neconformitatile constatate si propune masuri pentru rezolvare.
-Colaboreaza cu responsabilul SMC pentru implementarea SMC, pentru organizarea auditurilor interne, pentru controlul si asigurarea calitatii.

01.09.1998 - 01.01.2015

Departament: altele

Titlu Job: director tehnic

Coordonare proiectare si executie lucrari de instalatii electrice
Participarea la receptia lucrarilor executate
Ofertare lucrari

studii

Facultati:

1990 - 1994 Facultate: electric la Universitatea Baia Mare din Baia Mare. EDUCAŢIE ŞI FORMARE
* Perioada (de la - până la) 1990-1994
* Numele şi tipul instituţiei de învăţământ şi al organizaţiei profesionale prin care s-a realizat formarea profesională Universitatea din Baia Mare:Facultatea de inginerie mecanica-profil electric
* Domeniul studiat/aptitudini ocupaţionale Electric
* Tipul calificării/diploma obţinută Diploma de studii universitare
* Nivelul de clasificare a formei de instruire/învăţământ Superior

Premii

Certificari
May 2013 - Jul 2013: Proiectant sisteme de securitate,Tehnician sisteme de securitate .Promovarea energiei verzi

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles