Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 23.10.1977

obiectiv

Perfectionare profesionala. Realizarea unui venit mai bun pentru a -mi permite un trai decent

Salariu: 1.000,00 USD / luna

Beneficii: cele pe care le prevede postul respectiv

Tip job: Part time, Full time

Departament: Relatii publice, Agricultura, ONG / Voluntariat, Turism / Hotel staff, Cercetare - dezvoltare

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2006 - prezent

Departament: agricultura

Titlu Job: consilier superior

Responsabilitati:

• ajutor comunitar destinat producatorilor agricoli, controlul cererilor de plată pe suprafată, testarea specificaţiilor funcţionale pentru realizarea unei baze de date corecte şi complete, dezvoltarea perpetuă a bazei de date.
Atribuţii:
- colaborează cu dezvoltatorul de soft pentru integrarea procedurilor privind administrarea şi controlul cererilor de plată pe suprafaţă în sistemul IACS;
- verifică prin testări implementarea procedurilor privind administrarea şi controlul cererilor de plată pe suprafaţă în sistemul IACS;
- trimite rapoartele de testare la Direcţia IT şi dezvoltatorul de soft;
- verifică integrarea procedurilor privind administrarea şi controlul cererilor de plată pe suprafată în sistemul IACS;
- verifică în software integrarea procedurilor elaborate în cadrul Direcţiei;
- monitorizează şi propune măsuri privind utilizarea corectă a programelor informatice de către personalul de la nivel judeţean şi local;
- analizează procedurile existente şi funcţionalităţile programelor informatice şi face propuneri pentru îmbunătăţirea funcţionalităţilor;
-colaborează cu Serviciul coordonare, aplicare proceduri pentru îmbunătăţirea funcţionalităţilor programelor informatice;
- colaborează cu Direcţia IT pentru integrarea procedurilor în sistemul IACS;
- verifică prin testări rapoartele emise din baza de date
- alte atribuţii specifice.

studii

Facultati:

2001 - 2006 Masterat: Doctorand, Horticultură, domeniul: Biotehnologii viticole - Universitatea de Ştiinţe Agronomice şi Medicină Veterinară, Bucureşti; la Bucureşti, Facultatea de Horticultură, domeniul Biotehnologii Viticole din cadrul Universităţii de Ştiinţe Agronomice şi Medicină Veterinară din Bucuresti. multiplicarea in vitro a unor soiuri de vita de vie (Chardonnay, Pinot noir) si a portaltoiului Kober 5BB. Experienţă în domeniul cercetării materialului biologic pentru obţinerea de material săditor viticol aclimatizat, liber de virusuri (testare ELIZA)

Facultati in straiatate

nu

Premii

Curs de limba franceza
Atestat protectia plantelor
Curs calculator

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

engleză(mediu,mediu,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles