Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 14.04.1972

Stagiu militar: da

obiectiv

Lucrul in cadrul unei companii cu teluri inalte in cadrul departamentului de creatie culinara. The art of fruit and vegetable carving has become more important in the catering bussines.These days,restaurants andhotels realize the important of this art,recruitingexpertsin carving of fruits and vegetable to create appeling effects to dishes

Salariu: 1.500,00 USD / luna

Beneficii: specializare permanenta aprecierea lucrului bine facut

Departament: Alimentatie / HoReCa

Oras de lucru: Bucuresti, Galati, STRAINATATE

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

03.04.1992 - prezent

Departament: alimentatie / horeca

Titlu Job: bucatar

Responsabilitati:

bucatar† decorator mese festive ,concursuri,diferite prezentari

Realizari:

autodidact si in cadrul echipei locul 1 doi ani consecutiv 2005_2006 la central european dining car session Budapesta

studii

Facultati:

Liceu cu bacalaureat,autodidact+autospecializare vizit http://photos.yahoo.com/gabitiron Vizionare placuta,te va pune pe ganduri.

Activitati extracurriculare

simt artistic ,fin psiholog,devotat ca un samurai,deprindere de abilitati rapid

Premii

engleza conversational initiator tendinte noi AUTODIDACT Grand prix si Best owerall la central european dining car session budapesta 2005 si 2006 lucrarile se pot vizualiza la http://photos.yahoo.com/gabitiron Face cat 10 cv

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles