de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 15.09.1988

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:08.02.2007

Stagiu militar: nu

obiectiv

Tip job: Full time

Departament: Alimentatie / HoReCa

Oras de lucru: Constanta

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

10.01.2010 - 31.10.2011

Departament: alimentatie / horeca

Titlu Job: barman&ospatar

Responsabilitati:

Prezentarea produselor,preluarea comenzilor,ansamblarea comenzilor,incasarea platilor.

studii

Facultati:

Am terminat liceul in 2007 cu media generala 9 29 si am absolvit examenul de bacalaureat cu media 8 50..In vara anului 2010 am absolvit Facultatea de Stiinte Economice specializarea marketing din cadrul Universitatii Dunarea de Jos Galati.

Activitati extracurriculare

Imi place sa lucrez in echipa pentru ca se stie atunci cand lucrezi in asemenea conditii sansele de reusita sunt mai mari.Sunt foarte flexibil chiar si la firma unde am lucrat preluam uneori sarcini din alte domenii de activitate ale firmei.Da cel mai important este ca sunt automotivat si indiferent de activitatea unde as fi propus voi incerca tot timpu sa indeplinesc toate cerinte si conditiile la cel mai inalt nivel.

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

franceză(mediu,avansat,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles