Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 29.07.1974

obiectiv

sa-mi gasesc un loc de munca

Salariu: 250,00 USD / luna

Beneficii: Nu am

Tip job: Full time

Departament: Medicina umana

Oras de lucru: Timisoara

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: 01.05.2012

experienta profesionala

15.09.2011 - 18.11.2011

Departament: medicina umana

Titlu Job: asistent medical (chirurgie)

Responsabilitati:

Recoltarea analizelor,administrare tratament,branule,pansarea persoanelor operate

Realizari:

In prezent sunt voluntar la Serviciul de ambulanta Timisoara

studii

Facultati:

-1988-1993 Grup Scolar industrial Resita(cu diploma de bacalaureat) ;1990-1992 Scoala Profesionala Resita(cu specialitatea de operator chimist);1993-1995 Scoala Postliceeala de Specialitate(conducator unitati comerciale);2008-2011 Scoala Postliceeala Sanitara Henri-Coanda -Timisoara(asistent medical generalist)

Activitati extracurriculare

In prezent sunt voluntar la Serviciul de Ambulanta Timisoara

Premii

Cursul de steno-dactilograf de la Oficiul Fortelor de munca Resita

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20