Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 28.06.1971

Permis conducere:  Cat.B

Stagiu militar: da

obiectiv

cariera

Salariu: 300,00 USD / luna

Beneficii: climat decent

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Relatii publice, Marketing, Paza si protectie / Militar, Transport / Distributie

Oras de lucru: Hunedoara

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

22.06.2008 - 05.09.2008

Departament: relatii publice

Titlu Job: agent politie comunitara,sipervising advertising, agent securitate, controlor trafic la macon ,agent vanzari, contabil contabilitate primara, gestionar

Responsabilitati:

paza obiectiv,ordine publica, control trafic macon,coordonare acivitate zonala publiron,etc

Realizari:

contractul harta municipiului hunedoara

studii

Facultati:

facultatea de management in economia comertului si turismului international Deva 1991-1996,posibilitate licenta si diploma iulie 2009,motive de ordin pecuniar au determinat neparticiparea la examenele finale

Activitati extracurriculare

pt 2 luni am lucrat ca salvamar la strandul din deva, pt 2 luni am operat ca si controlor trafic la macon deva

Premii

brevet parasutist sportiv turn,olimpic la olimpiada pe meserii tulcea ,sectiunea marinarie, locul 6 national, cursuri de graniceria , fasie terestra carei

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles