Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 29.05.1996

obiectiv

Dezvoltarea abilităților de comunicare în relația cu clienții, valorificarea cunoștințelor teoretice în domeniul design-ului de interior si de produs căpătarea unei experinențe reale în acest domeniu. Despre mine: - Spirit de echipă; bune competenţe de comunicare dobândite în cadrul activițăților de voluntariat, practică pedagogică și cercetare de piață. - Bune competențe organizaționale dobândite prin coordonarea și promovarea activităților artistice în cadrul proiectelor fiind responsabilul unei echipe de 70 de persoane.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time

Departament: Arhitectura / Design interior

Oras de lucru: Bacau, Iasi

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.08.2018 - 28.02.2019

Departament: confectii / design vestimentar

Titlu Job: advertiser

Responsabilitati:

practica in domeniul creatiei de modele pentru incaltaminte si realizarea de tipare

graphic design pentru ambalaje, cataloage si diverse alte materiale promotionale

studii

Facultati:

2018 - prezent Masterat: design de produs la Universitatea de Arte George Enescu din Iasi.
2015 - 2018 Facultate: Design Ambiental la Universitatea de Arte „George Enescu” din Iași. Licentiat
2011 - 2015 Liceu / Școală profesională: Arhitectură la Colegiul Național de Arte „George Apostu”, Bacău din Bacău. Atestat: desenator în domeniul arhitecturii și design-ului

Premii

Proiecte
Nov 2017 - Nov 2017: TramClub Iași - Tramvaiul Centenar
Personalizarea grafica a unui tramvai in cadrul proiectului `
cultural - artistic "Iasi - Orasul tramvaielor pictate"
May 2017 - Jun 2017: Concursul de Design Ambiental „Visaria”

May 2017 - May 2017: Expoziția „Atelier Design ”

Mar 2017 - May 2017: Concursul Național de Design Mobilier, organizat de APMR
Lucrare evaluata cu 72 de puncte din 100 de puncte.
May 2016 - May 2016: Expoziția „Atelier Design”

Voluntariat
Jul 2017 - Aug 2017: Practicant - Moldoglass S.R.L Bacău
realizarea de vitralii
Hobby-uri
istoria arhitecturii și design-ului, muzică, desen, pictură, fotografie

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles