Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 24.11.1960

Stagiu militar: da

obiectiv

Am parcurs un lung drum prin lume,ma intorc acasa cu un variat bagaj de experiente si vreau sa inchei partea activa a vietii intr-o companie importanta.La aceasta varsta ma pot dedica tot timpul la un proiect important.Multumesc.

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Imobiliare, Resurse umane / Psihologie, Constructii / Instalatii, Management

Oras de lucru: Brasov

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.12.2012 - prezent

Departament: administrativ / logistica

Titlu Job: administrator societate

Responsabilitati:

1982-1998 ofiter activ MApN,7 ani sef birou resurse umane,9 ani responsabilitati tehnice
1999-2000 director (Dambovita) stabiliment distributie directa la client(mii produse la sute clienti)
2000- director zonal hidroizolatii(Bucuresti ,Prahova,Brasov,Dambovita)
1997-2001 part-time multilevel marketing
2001-agent imobiliar Brasov
2002-2011 firma particulara constructii italia
2012-prezent- societate cooperativa,administrator si responsabil instalatii industriale si civile cu drept de firma in Italia
gestionez cu sotia un centru infrumusetare din 2010,ne situam pe primul loc numar clienti,vizibilitate si calitate intr-un orasel cu 15000 locuitori langa Roma.

studii

Facultati:

1994 - 1999 Facultate: inginer, electrotehnica generale la universitatea valahia,facultatea de inginerie electrica ,specializare electrotehnica generala din targoviste cu licenza in cadrul politehnicii bucuresti.
1979 - 1982 Facultate: cariera militara la Scoala militara ofiteri activi din Brasov.

Premii

Proiecte
Jan 2012 - Feb 2015: instalatii civile si industriale,cu drept de firma la proiecte si executie
constructii la 360 °,proiectare,executie,certificare,echipa proprie
responsabil comunitatea romaneasca provincia Viterbo

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles