Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 22.11.1995

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:05.07.2018

obiectiv

Abilitate de comunicare, persoană organizată, responsabilitate, respect de sine și încredere în sine, capacitate de analiză, spirit de echipă, perseverență, capacitate de adaptare, învățare rapidă, planificarea activităților.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time

Departament: Cercetare - dezvoltare

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2017 - 31.07.2017

Departament: relatii publice

Titlu Job: voluntar

Responsabilitati:

Introducere date in calculator (Excel), relatii cu publicul

studii

Facultati:

2018 - prezent Masterat: Studii de Securitate si Analiza informationala la Universitatea din Bucuresti, Facultatea de Sociologie si Asistenta Sociala din Bucuresti.
2015 - 2018 Facultate: Sociologie la Universitatea din Bucuresti, Facultatea de Sociologie si Asistenta Sociala din Bucuresti.

Premii

Voluntariat
Jun 2017 - Jul 2017: InfoCons
Introducere de date in excel si relatii cu publicul
Hobby-uri
Fotografia

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20