de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 07.09.1995

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:27.09.2017

obiectiv

Sunt o fire ambițioasă, analitică și atentă la detalii, motivată de dorința de a obține cele mai bune rezultate în ceea ce fac. Îmi place să îi ajut pe cei din jur, atât din plăcere cât și datorită schimbului de experiențe și cunoștiințe, pe care îl consider benefic în dezvoltarea mea personală și profesională.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time

Departament: IT Software

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.10.2017 - 30.06.2018

Departament: educatie / training / arte

Titlu Job: trainer

Responsabilitati:

Am susținut ateliere și cursuri de robotică pentru copii, scopul fiind acela de a-i ajuta pe aceștia să își dezvolte creativitatea și imaginația, folosind piese LEGO și știința.

studii

Facultati:

2018 - prezent Masterat: Securitatea Rețelelor Informatice Complexe la Facultatea de Automatică și Calculatoare din București.
2014 - 2018 Facultate: Calculatoare și Tehnologia Informației la Facultatea de Automatică și Calculatoare din București.

Premii

Calificari
Jun 2018: Nivelul I de studii psihopedagogice

Proiecte
Mar 2018 - May 2018: TravelGateway
Proiectul a fost dezvoltat în cadrul programului InnovationLabs și a constat în construirea unui dispozitiv ce oferă acces sigur la Internet peste un mediu nesigur, bazat pe RaspberryPi.
Mar 2017 - May 2017: Linux Embedded Challenge – Adaptive Cruise Control
Proiectul a fost dezvoltat în cadrul competiției organizate de NXP România și a constat în construirea prototipului unui automobil, prevăzut cu un sistem de control automat al vitezei. Viteza este adaptată pe baza informațiilor primite de la o cameră video.
Mar 2016 - Jun 2016: Ultimate Tic Tac Toe
Realizarea unui program care să joace cât mai bine o versiune mai complexă a clasicului joc X și 0, în cadrul concursului desfășurat de echipa Proiectarea Algoritmilor @ UPB, folosind platforma The AI Games.
Voluntariat
Feb 2015 - Jun 2015: EESTEC LC Bucharest
Am desfășurat activități ce țin de organizare, promovare de evenimente, strângere de fonduri, având oportunitatea de a colabora și învăța alături de o echipă de oameni pasionați.
Hobby-uri
Dans, Drumeții montane, Pian

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles