Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 30.06.1986

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:30.03.2006

Stagiu militar: nu

obiectiv

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Marketing, Altele, Achizitii, Tipografii / Edituri, Inginerie, Alimentatie / HoReCa, Service / Reparatii

Oras de lucru: Constanta

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.11.2011 - prezent

Departament: tipografii / edituri

Titlu Job: tipograf tiparitor.

Responsabilitati:

Munca de tipograf este aceea de a imprima o serie de tiparituri.
Sarcini:
- sa pregateasca tot felul de tiparituri si suporturi de imprimat
- sa amestece culori
- sa regleze presele de imprimat si masinile
- sa imprime monocrom sau color prin diferite tehnologii de imprimat
- sa foloseasca culori variate care necesita precizie de amestec de culoare si apreciere estetica a originalului
- sa regleze tonurile de culoare si sa compenseze deficientele din tipariturile de proba
- sa intretina si sa faca reparatii curente la masinile de imprimat.

01.08.2006 - 31.10.2010

Departament: alimentatie / horeca

Titlu Job: manager din decembrie 2009 pana in august 2010

Managerul de restaurant are rolul de a coordona si îndruma echipa de
lucrãtori din restaurant, de a analiza si stabili mãsurile necesare pentru cresterea profitabilitãtii restaurantului,
paralel cu asigurarea si mentinerea satisfactiei consumatorului.

studii

Facultati:

2002 - 2006 Liceu: Tehnic la Liceul Tehnologic "Gheorghe Duca" din Constanta. CERTIFICAT DE COMPETENTE PROFESIONALE
Domeniul ;
- TEHNICIAN IN TRANSPORTURI
2002 - 2006 Liceu: Tehnic la Liceul Tehnologic "Gheorghe Duca" din Constanta.

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20