Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 01.06.1985

Stagiu militar: nu

obiectiv

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Office / Back-office / Secretariat, Altele, Internet / e-Commerce, Achizitii, Import - export, IT Software, IT Hardware, Alimentatie / HoReCa, Service / Reparatii

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

22.02.2011 - prezent

Departament: telecomunicatii

Titlu Job: tehnician suport it

Responsabilitati:

Suport tehnic

01.01.2002 - 01.08.2010

Departament: educatie / training / arte

Titlu Job: tehnoredactor

Realizari:

Tehnoredactarea computerizata a numeroase carti si manuale (publicate la edituri cu ISBN), lucrari (publicate la manifestari nationale si internationale) si articole (publicate in reviste de specialitate cu ISSN).

studii

Facultati:

[2000-2004] Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu, specializarea matematica-informatica

[2005-2008] Universitatea Spiru Haret Bucuresti, Facultatea de Relatii Internationale si Studii Europene

Discipline studiate: Relaţii internaţionale, Comunicare internaţională, Politici comerciale şi comerţ internaţional, Politici de dezvoltare locală şi regională, Relaţii publice internaţionale în contextul globalizării, Management (afaceri economice internaţionale, crize şi conflicte regionale, proiecte europene), Drept (internaţional public, internaţional privat, monetar european, european al drepturilor omului, diplomatic şi consular, comunitar), Sociologie (comunicare şi opinie publică, relaţii internaţionale, cercetare socială si politică), Organizaţii europene şi euroatlantice, Instituţiile Uniunii Europene, Integrarea europeană şi euroatlantică a României, Doctrine politice contemporane, Geopolitică, Geografie economică si politică, Limbi străine (engleză, franceză), Informatică

Activitati extracurriculare

Competenţe şi abilităţi sociale:
▪ Capacitate de comunicare
▪ Capacitate de lucru în echipă
▪ Spirit de observaţie şi gândire logică
▪ Asimilare rapida de noi cunoştinţe si abilităţi
▪ Rezistenţă la stres şi efort prelungit
▪ Viteză de reacţie şi atenţie distributivă
▪ Gestionarea eficientă a timpului
▪ Seriozitate şi punctualitate

Competenţe şi aptitudini organizatorice
▪ Iniţiativă, responsabilitate, receptivitate
▪ Aptitudini de gestionare şi coordonare
▪ Capacitatea de evaluare şi sinteză a informaţiilor
▪ Echilibru în judecarea situaţilor limită

Premii

[2010] Certificat Cambridge BULATS, English, CEF/ALTE C2/5, CEF/ALTE C2/5, seria RO 1206

[2009] Certificat ECDL Complet (European Computer Driver Licence Core), seria RO 039052
Module promovate: Conceptele de bază ale IT, Utilizarea computerului şi organizarea fişierelor, Editare de text, Calcul tabelar, Baze de date, Prezentări, Informaţie şi Comunicare

[2008] Certificat de competenta lingvistica pentru limbile engleza si franceza (Universitatea Spiru Haret Bucuresti)

[2004] Atestat profesional - competente de operare pe calculator (Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu)

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20