Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 27.10.1999

Permis conducere:  Cat., Data obtinerii:29.03.2018

Stagiu militar: da

obiectiv

Sunt o persoana dornica de a invata lucruri noi. Am fost atras intotdeauna de tehnologie si pot spune ca pentru mine e un hobby. Imi place sa invat prin a da de cap problemelor, a afla cum functioneaza o anumita componenta/un anumit program si a creea propriile programe. Chiar daca sunt o persoana putin mai timida, nu imi ia mult sa ma obisnuiesc cu persoane noi si de a ma simtii comfortabil intr-o noua echipa.

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Internet / e-Commerce, IT Software, IT Hardware

Oras de lucru: Ploiesti, Targoviste, Gaesti, Remote (de acasă)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.03.2019 - 31.05.2019

Departament: vanzari

Titlu Job: agent de vanzari door2door

01.08.2018 - 31.01.2019

Departament: it hardware

Titlu Job: tehnician

Responsabilitati:

Tehnician pe curenti slabi

studii

Facultati:

2014 - 2018 Colegiu / Studii postliceale: matematica-informatica la Colegiul National "Constantin Carabella" din Targoviste.

Premii

Proiecte
Dec 2018 - Jan 2019: [Java] Android + Firebase News style app
Aplicatie stil `News` pentru android folosind Google Firebase (Authentication + Firestore):
- link cod: https://gitlab.com/rumble06/androidnews
- link video: https://youtu.be/bdujVE9W2_Q
Aplicatia nu respecta toate recomandarile pentru POO si de la Google, insa este creeata doar pentru a experimenta mai ales cu Firebase.
Mar 2018 - Mar 2018: [Java + Kotlin] Aplicatie android pentru o comunitate gaming romaneasca
Prototip pentru aplicatie android pentru o comunitate de gaming romaneasca (b-zone.ro), proiect abandonat: https://www.youtube.com/watch?v=BM8YFMima-Y
Jan 2018 - May 2018: [Java] Plugin-uri custom pentru un server de minecraft personalizat
Programare si intretinere plugin-uri pentru un server de minecraft customizat: https://gitlab.com/rumble06/MCV

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20