Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 03.03.1994

Permis conducere:  Cat.

Stagiu militar: da

obiectiv

Doresc sa imi creez o cariera pe termen indelungat, si sa imi dezvolt abilitatiile atat pe plan profesional cat si pe plan personal, care pot fi dobandite prin perfectionare activa si continua.

Salariu: nespecificat

Departament: Altele

Oras de lucru: Timisoara

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2020 - 31.12.2020

Departament: productie

Titlu Job: team leader

Responsabilitati:

-Coordonarea si alocarea de operatori la masini, la inceputul fiecarui schimb in functie de planificare;
-Verificarea stocului de material zilnic in SAP;
-Crearea si confirmarea comenzilor in SAP;
-Asigurarea si monitorizarea comenziilor si livrarilor la timp in functie de disponibilitatea operatoriior;
-Pontarea zilnica a operatoriilor din subordine;
-Impartirea operatoriilor pe masini in functie de cunostiintele si abilitatiile necesare pentru
a indeplini cu succes planul de productie;
-Participarea la sedintele zilnice, discutarea si rezolvarea problemelor pe ziua precedenta;
-Verificarea eficientei operatoriilor in programul de productie intern;

01.11.2017 - 30.06.2020

-Coordonarea unei echipe si asigurarea de bunuri necesare pentru desfasurarea activitatii operatorilor pe linie conform standardelor interne;
-Planificarea,Organizarea, si Monitorizarea activitatii operatorilor pe linie;
-Completarea rapoartelor zilnice pentru linie, si asigurarea ca informatiile continute de acestea sunt corecte;
-Analizarea indicatorilor la nivel de schimb, legati de performanta, calitate, si initierea masurilor necesare si corespunzatoare;
-Dezvoltarea si Motivarea activitatii operatorilor pe linie de care sunt responsabil;
-Asigurarea rotatiei operatorilor pe posturi conform nevoilor;
-Pastrarea si Respectarea disciplinei pe linie;
-Verificarea pontajului zilnic al operatorilor din subordine;
-Completarea fiselor PSI si SSM al operatorilor, si asiguararea ca au luat la cunostiinta masurile precizate;
-Evaluarea permanenta a operatorilor din echipa, si realizarea evaluarilor perioade;
-Instiintarea si Scolarizarea operatorilor la proiecte/procese noi;
-Monitorizarea planului alocat de productie, zilnic, saptamanal

studii

Facultati:

2013 - 2017 Facultate: Inginerie industriala..TCM la Politehnica Timisoara din Timisoara.
2008 - 2012 Liceu / Școală profesională: Mate-Info la Traian din Deva.

Premii

Hobby-uri
Fotbal, Motocicletele, Masiniil

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles