Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 07.11.0000

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:13.11.2006

obiectiv

Tip job: Full time

Departament: Resurse umane / Psihologie, Relatii publice, Marketing, Grafica / Webdesign / DTP, ONG / Voluntariat, Turism / Hotel staff, Internet / e-Commerce, Banci

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2005 - prezent

Departament: turism / hotel staff

Titlu Job: ticketing consultant

Responsabilitati:

Responsabilitati: Promovez ofertele firmei din cadrul Departamentului de Ticketing / Turism (rezervari,emitere ,schimbari/anulari bilete avion deplasari interne si externe), respectand politica de vanzari a firmei si legislatia in domeniu. Urmaresc incasarea facturilor emise si finalizarea contractelor, inclusiv a eventualelor reclamatii si penalitati contractuale. Raspund de organizarea, alcatuirea, gestionarea si actualizarea documentatiei specifice postului si intocmesc un raport de activitate

studii

Facultati:

1999 - 2003 Liceul Industrial Petrol
Cmpina , jud. Prahova
Profilul : MATEMATICA-INFORMATICĂ

2003 – 2007: Licentiat al Universitatii Romano - Americane Bucuresti – Facultatea Economia Turismului Intern si International– specializarea Agentii de Turism

2007 – prezent : Student al masteratului Management si Comunicare in afaceri din cadrul Facultatii de Comunicare si Relatii Publice, Scoala Nationala de Studii Politice si Administrative (SNSPA)

Facultati in straiatate

ianuarie 2004 – iulie 2004: Bursa de studii
Erasmus in cadrul Universitatii din Spania –
Universidad Politechnica de Valencia
- Profilul: TURISM

Activitati extracurriculare

Disciplina şi seriozitate , abilitatea de a învăţa repede lucruri noi, capacitatea de a fi atent la detalii, punctuala , sociabila , capacitate de adaptare rapidă, rezistenta la stres şi program prelungit, munca in echipa

Premii

Absolventa a cursului de Limba Engleza din cadrul Centrului National de Invatamant Turistic THR

Absolventa a cursului de Limba Spaniola din cadrul Universitatii din Spania – Universidad Politechnica de Valencia

Absolventa a cursului de Tehnologie hoteliera – Front-Office din cadrul Centrului National de invatamant turistic THR

Absolventa a cursului Amadeus Ticketing Reservations System din cadrul Institutului Amadeus Amrketing Romania

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

franceză(mediu,incepator,mediu)

spaniolă(avansat,avansat,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20