Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 11.03.1989

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:03.12.2009

Stagiu militar: nu

obiectiv

Integrarea într-o echipa dinamica si motivanta în cadrul unei companii de prestigiu. Construirea unei cariere care îmi va permite aplicarea si aprofundarea cunostintelor si competentelor dobandite

Salariu: 300,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Telecomunicatii, Transport / Distributie, Prelucrarea lemnului / PVC, IT Software, IT Hardware, Auto / Echipamente, Service / Reparatii

Oras de lucru: Ploiesti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.2010 - 01.01.2013

Departament: it hardware

Titlu Job: tehnician it

Responsabilitati:

tehnician it ,depanare pc ,notebook si imprimante

01.01.2007 - 01.01.2009

Operator Pc Ofertare si Proiectare Tamplarie PVC Tehnician IT ,Administrator retea

studii

Facultati:

Liceu

Activitati extracurriculare

Abilitatea de a lucra în grup cu persoane din toate mediile sociale/culturale.
Cunostinte temeinice si experienta in domenii tehnice:
Tehnician IT (depanator sisteme de calcul , imprimante); Inslatatii electrice, Instalatii alimentare gaze / apa, electronica, mecanica (mecanic auto-moto); Tehnician automate cafea;

Premii

Atestat Tehnician IT ,Operator PC - Windows , Word ,Excel,Internet

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20