Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 01.06.1989

Permis conducere:  Cat.B,C,E, Data obtinerii:07.07.2007

Stagiu militar: da

obiectiv

-DEZVOLTARE PROFESIONALA

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time

Departament: Office / Back-office / Secretariat, Constructii / Instalatii, Arhitectura / Design interior, Grafica / Webdesign / DTP, Internet / e-Commerce, Productie, IT Software, IT Hardware, Auto / Echipamente, Specialisti / Tehnicieni

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.2008 - 31.08.2014

Departament: productie

Titlu Job: tehnician in automatizari utilaje

Responsabilitati:

-Comunicare interactiva la locul de munca
-Aplicarea formei de lucru in echipa
-Aplicarea procedurilor de calitate
-Executarea unor lucrari, operatii de complexitate medie in electronica,mecanica si automatizari
-Corelarea activitatilor de executie,masurare si intocmire a documentatiei tehnice
-Interpretarea rezultatelor masurarii in vederea aprecierii performantelor de calitate
-Verificarea starii de functionare a echipamentelor si instalatiilor
-Organizarea procesului de productie si a muncii
-Verificarea pieselor de schimb din magazia de stoc si comandarea acestora la epuizare.
-Utilizarea desenelor Tehnice ale utilajelor si schemelor electrice.

studii

Facultati:

2004 - 2008 Liceu / Școală profesională: TEHNIC la Colegiul Tehnic ''Iuliu Maniu'' din SIMLEU SILVANIEI.

Premii

Certificari
Mar 2014 - Jul 2014: CERTIFICAT DE CALIFICARE PROFESIONALA OPERATOR INTRODUCERE,VALIDARE SI PRELUCRARE DATE 720 ORE
-Comunicare la locul de munca
-Dezvoltare profesionala
-Utilizarea calculatorului personal
-Aplicarea normelor de tehnica securitatii muncii si psi
-Gestionarea suporturilor/dispozitivelor de stocare a datelor/documentelor
-Organizarea activitatii proprii
-Utilizarea echipamentelor periferice
-Asigurarea securitatii datelor/documentelor
-Introducerea si validarea datelor
-Prelucrarea datelor
-Transpunerea datelor de suport
Sep 2004 - Jun 2008: CERTIFICAT DE CALIFICARE PROFESIONALA NIVELUL 3
Premii si Distinctii
May 2013: TITLUL DE ''LIDER CU INIMA MARE'' (PROGRAM DE TEAMBUILDING)

Traininguri
Apr 2013 - May 2013: DIPLOMA DE PARTICIPARE
ACORDATA PENTRU IMPLICAREA TOTALA IN PROGRAMUL DE TEAMBUILDING DE LA SUNCUIUS.
Nov 2012 - Dec 2012: DIPLOMA DE PARTICIPARE
ACORDATA PENTRU PARTICIPAREA LA PROGRAMUL DE TRAINING ''ABILITATI DE COMUNICARE SI MANAGEMENT AL TIMPULUI'' DE LA SIMLEU SILVANIEI.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles