Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 10.10.2001

Permis conducere:  Cat., Data obtinerii:28.10.2019

obiectiv

Imi place sa comunic cu persoane sa gasesc rezolvarea problemelor in timp util Imi place sa conduc Imi place sa pun suflet in cea ce fac Sa fiu corect si cinstit si corect este o calitate de a mea Sa de pun eforturi

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Publicitate, Paza si protectie / Militar, Productie, Telecomunicatii, Transport / Distributie, Relatii clienti / Call center, Import - export, Service / Reparatii

Oras de lucru: Cluj-Napoca, Oradea, Satu-Mare, Turda, Zalau, Campia Turzii, Carei, Simleu Silvaniei, Jibou, Cehu Silvaniei

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.05.2020 - 30.11.2020

Departament: transport / distributie

Titlu Job: sofer in europa,distribție colete si multe altele

Responsabilitati:

Trebuia să completez documentele de transport(CMR),Sa încarc marfa de la indicatiile si coordonatele date de dispecer, Sa ma asigur ca marfa este cea care trebuie sa fie încărcată de mine (verificare dimensiuni,număr de referință) Si nu in ultimul rand sa ajung la locația de descărcare in functie de datele si orele date de dispecer Am obtinut cu succes un certificat de Șofer Profesionist Flota A trebuit sa merg in multe țări precum Suedia,Danemarca,Portugalia, si multe alte tari ce aparțin de europa!

studii

Facultati:

2016 - 2019 Liceu / Școală profesională: Mecanic-Tinichigiu-vopsitor auto la Școala profesională numărul 1 Sig din Comuna Sig. În urma școlii profesionale am dobândit următoarele:
Cunoașterea motorului si componentele unui autovehicul
Verificarea pieselor principale a unui autovehicul pentru a nu avea probleme ascunse
Schimbarea unor piese a unui autovehicul

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles