Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

19.02.1995

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:23.04.2013

obiectiv

Sofer cu permis de conducere categoria B, obtinut in anul 2013.

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Transport / Distributie

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani), Fara experienta

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.05.2018 - 31.12.2018

Departament: transport / distributie

Titlu Job: sofer distribuitor

Responsabilitati:

Realizarea activitatii de transport cu respectarea tuturor reglementarilor in vigoare, privind circuatia drumurilor publice.
Mentinerea autovehiculului din dotare in parametri optimi si realizarea tuturor activitatilor legate de revizia, inregistrarea si asigurarea acestuia.

- Respectarea actelor normative care reglementeaza circulatia pe drumurile publice;
- Verificarea starii trehnice a autovehiculului inainte de a pleca in cursa;
- Preluarea foii de parcurs pentru ziua respectiva si predarea foii din ziua precedenta, completata la toate rubricile conform indicatiilor, diagramelor, bonurilor de transport si notelor de receptie;
- Mentinerea starii tehnice corespunzatoare a autovehicului avut in primire;
- Pastrarea certificatului de inmatriculare. licenta de executie si copia licentei de transport , precum si actele masinii in forma corespunzatoare si prezentarea lor la cererea organelor de control;
- Incarcarea si descarcarea autovechiculului astfel incat incarcatura sa fie repartizata uniform stabilit pe platforma autovehicului, cu respectarea tonajului si prescriptiilor de incarcare (schemele de incarcare);
- Mentinerea cunostintelor profesionale si legislative in domeniul transporturilor, la nivel ridicat;
Executarea operativa si corecta a sarcinilor de serviciu trasate de superiorului ierarhic, respectand disciplina muncii;
- Gestionarea relatiilor cu clientii si organele de control;
- Comunicarea directa si imediata sefului - telefonic sau prin orice alt mijloc a oricarui eveniment de circulatie in care este implicat autovehiculul din dotare;
- Responsabilitatea integritatii marfurilor primite spre transport din momentul primirii si pana la preluarea acestora catre destinatar.

studii

Facultati:

2011 - 2015 Liceu / Școală profesională: Mecanica auto la Colegiu Tehnic "Domnul Tudor" din Drobeta Turnu Severin.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles