Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 01.02.1993

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:16.03.2011

Stagiu militar: da

obiectiv

Pe plan profesional, ma aflu la inceput de drum, desi am avut contact cu diverse nise IT/ Telecom in urma mai multor proiecte. Urmaresc sa fac parte dintr-o echipa impreuna cu care sa ma dezvolt si eu, atat din punct de vedere tehnic cat si social.

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time, Practică / Voluntariat

Departament: Inginerie, IT Software, IT Hardware, Banci

Oras de lucru: Bucuresti, Craiova, STRAINATATE

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2017 - prezent

Departament: financiar / contabilitate

Titlu Job: sistem inginer software

01.12.2015 - 30.09.2016

Departament: it software

Titlu Job: analist servicii client

Responsabilitati:

Din fisa postului nu lipsesc:
-livrarea rapoartelor zilnice;
-comunicare intre departamente
-monitorizarea server-elor;
-raportarea erorilor curente catre echipele potrivite;
-indeplinirea sarcinilor solicitate;
-lucrul in ture.

studii

Facultati:

2016 - prezent Masterat: Ingineria Calculatoarelor si Comunicatiilor la Univeritatea din Craiova, Facultatea de Automatica, Calculatoare si Electronica din Craiova.
2017 - 2017 Masterat: Computer Science la Universitatea Comenius din Bratislava. Erasmus Traineeship - Mobile Applications for e-learning
2012 - 2016 Facultate / Colegiu: Facultatea de Automatica, Calculatoare si Electronica la Universitatea din Craiova din Craiova. Automatica si informatica aplicata
2008 - 2012 Liceu: la din Craiova.

Premii

Traininguri
Jul 2017 - Aug 2017: Huawei Internship

Feb 2015 - May 2016: Erasmus+ Traineeship
In anul 2015, am avut ocazia de a beneficia de o bursa de plasament Erasmus+ in Maribor, Sl, unde am desfasurat activitate intr-un laborator. Munca zilnica presupunea inceperea dezvoltarii unei aplicatii pentru monitorizarea prin GPS a vehiculelor echipate cu dispozitivul STEP-III FALCOM. Acesta necesita de asemenea o configurare atenta.
Proiecte
Feb 2016: Conducerea Unui mini vehicul
Cel mai insemnat proiect cu finalitate practica a fost dezvoltarea unui ansamblu vehicul-aplicatie de control scrisa in Android. Am folosit un microcontroler Arduino si alte parti electronice.
Proiectul poate fi vizualizat pe profilul meu Business.
Sep 2014: Alte proiecte
In prezent, pot fi mentionate si alte proiecte la care am lucrat:
-robot autonom Asuro;
-conducerea unei drone Parrot Bebop cu aplicatie Android( inca in desfasurare)
-Crearea unei biblioteci virtuale in C#, folosind unele pattern-uri si incercand sa respect MVC.
Hobby-uri
Baschet, Drona, automotive, arduino, sports

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20